V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.
Profil společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.
V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. je česká firma s identifikačním číslem 08597511. Firma byla založena 10. 10. 2019 a na českém trhu působí již 6 let. V kategorii počtu zaměstnanců spadá do rozmezí 6-9. Firma již překonala kritické počáteční období podnikání. Identifikační číslo osoby (IČO) 08597511 jednoznačně identifikuje subjekt V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. v systému veřejných registrů České republiky. Obchodní rejstřík je veřejný seznam vedený rejstříkovými soudy, do kterého se zapisují zákonem stanovené údaje o podnikatelích. Veškeré údaje na této stránce vychází z veřejně dostupných dat Administrativního registru ekonomických subjektů (ARES), obchodního rejstříku a dalších státních registrů České republiky. Informace jsou pravidelně aktualizovány a slouží k transparentnímu přehledu o podnikatelských subjektech.
Rizika, insolvence a listiny
V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. (IČO 08597511) má na Rejstřík AI rychlý přehled pro dotazy na vlastníky, společníky, insolvenci, listiny a rizikové signály firmy.
Hodnocení důvěryhodnosti
Hodnocení důvěryhodnosti společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. dosahuje pouze 35/100, což signalizuje zvýšené riziko. Mezi pozitivní faktory patří: věk firmy 3–10 let. Negativně hodnoceno: bez listin ve Sbírce listin. Některé údaje nejsou dostupné: Finanční zdraví (vlastní kapitál, ziskovost), Stabilita vlastníků, Spolehlivost plátce DPH, Virtuální adresa sídla. Červená zóna (0–49 bodů) signalizuje, že u firmy chybí důležité ukazatele transparentnosti nebo existují negativní faktory. Před navázáním obchodní spolupráce doporučujeme provést důkladnější prověrku. Hodnocení je generováno automaticky na základě veřejně dostupných dat z obchodního rejstříku, Sbírky listin a dalších registrů. Skóre se může měnit s aktualizací dat. Metodika hodnocení zohledňuje faktory jako délku existence firmy, počet zaměstnanců, zveřejňování účetních závěrek, stabilitu vedení, kapitálovou přiměřenost a případné negativní záznamy. Hodnocení slouží jako orientační ukazatel a nenahrazuje profesionální due diligence. Algoritmus skóre zpracovává data z více zdrojových registrů: ARES, obchodní rejstřík, Sbírka listin, registr DPH a živnostenský rejstřík. Výpočet se provádí při každém zobrazení profilu, takže vždy pracuje s nejaktuálnějšími daty. Pro komplexní posouzení důvěryhodnosti doporučujeme kombinovat automatické skóre s kontrolou insolvenčního rejstříku, prověřením účetních závěrek a případným ověřením skutečného majitele firmy.
| IČO | 08597511 |
| Sídlo | Prosecká 524/26, Libeň, 18000 Praha 8 |
| Zaměstnanci | 6-9 |
| Datum vzniku | 2019-10-10 |
Pozice v odvětví
V oboru daný obor evidujeme celkem 109 firem v naší databázi. Podle počtu zaměstnanců se V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. řadí na 20. místo, tedy do top 18 % oboru. Medián počtu zaměstnanců v oboru je v kategorii 10–19. V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. se pohybuje kolem průměru oboru. V kraji Hlavní město Praha působí 74 dalších firem ve stejném oboru. Podrobný žebříček najdete v sekci Mediální firmy v ČR. Pozice v odvětví je stanovena na základě dat z registru ARES a obchodního rejstříku. Zahrnuje pouze firmy evidované v naší databázi.
Sídlo a region
Společnost V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. je registrována v kraji Hlavní město Praha. Firma působí v ekonomickém centru České republiky a sídle většiny velkých firem. Přesná adresa sídla: Prosecká 524/26, Libeň, 18000 Praha 8. Praha je sídlem více než třetiny všech akciových společností v ČR a hlavním ekonomickým centrem země s nejvyšším HDP na hlavu. Sídlo společnosti je klíčovým údajem pro určení místní příslušnosti soudu, finančního úřadu a dalších orgánů veřejné správy. Změna sídla se zapisuje do obchodního rejstříku a je veřejně dostupnou informací. Při prověřování obchodního partnera je vhodné ověřit, zda sídlo odpovídá skutečnému místu podnikání.
Historie a změny v rejstříku
Společnost V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 10. 10. 2019. Za dobu své existence prošla firma celkem 1 změnou v obchodním rejstříku. V posledních 3 letech nedošlo k žádným změnám v rejstříku, což svědčí o stabilním fungování společnosti. Všechny údaje vychází z veřejného obchodního rejstříku vedeného příslušným rejstříkovým soudem. Každá změna v obchodním rejstříku je podložena příslušným rozhodnutím soudu nebo notářským zápisem. Rejstříkový soud průběžně kontroluje, zda společnost plní své informační povinnosti, a může uložit pokutu za jejich neplnění. Sledování změn v rejstříku patří k základním postupům obchodní prověrky (due diligence). Výměna vedení, změna vlastníka nebo přesun sídla firmy mohou být součástí běžného rozvoje, ale mohou také naznačovat nestabilitu. Pro obchodní partnery a investory je průběžné sledování rejstříkových změn zásadní pro včasnou identifikaci rizik.
Srovnatelné firmy
Mezi srovnatelné firmy v oboru stejný obor patří: TRANSTECH CZ, a.s. (10–19 zaměstnanců), OneHotBook a.s. (10–19 zaměstnanců), PUBLICO NEWS, a.s. (10–19 zaměstnanců), IRISLINGUA s.r.o. (10–19 zaměstnanců), M.Z.AGRO s.r.o. (10–19 zaměstnanců). Ve stejném kraji Hlavní město Praha působí také TRANSTECH CZ, a.s., OneHotBook a.s., PUBLICO NEWS, a.s., IRISLINGUA s.r.o.. Podobné firmy řadíme podle oboru, velikosti a regionu. Detail každé firmy obsahuje profil, vlastnickou strukturu a statutární orgány v jednom přehledu.
Podobné firmy
Zobrazit všechny v Mediální firmy v ČR
Časté dotazy
Kolik zaměstnanců má V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Společnost V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. spadá do kategorie 6-9 zaměstnanců podle statistického registru. Údaj vychází z klasifikace Českého statistického úřadu a představuje orientační počet zaměstnanců v pracovním poměru.
Kde sídlí V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Sídlo společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. je na adrese Prosecká 524/26, Libeň, 18000 Praha 8. Sídlo společnosti je zapsáno v obchodním rejstříku a určuje místní příslušnost soudu, finančního úřadu a dalších orgánů.
Kdy byla založena V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Společnost V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. byla založena 10. 10. 2019, tedy před 6 let. Datum vzniku odpovídá datu zápisu do obchodního rejstříku, od kterého má společnost právní subjektivitu a může vstupovat do právních vztahů.
Jaké je IČO firmy V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
IČO společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. je 08597511. Identifikační číslo osoby (IČO) je osmimístné číslo přidělené Českým statistickým úřadem, které jednoznačně identifikuje podnikatelský subjekt. DIČ (daňové identifikační číslo) je přiděleno plátcům DPH.
Jak důvěryhodná je V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Hodnocení důvěryhodnosti: 35/100 (červená zóna — snížená důvěryhodnost). Skóre je generováno automaticky z veřejných dat.
Jak velká je V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. v porovnání s konkurencí?
V oboru svůj obor evidujeme 109 firem. V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. spadá do kategorie 6-9 zaměstnanců.
Odkud pocházejí údaje o V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Všechny informace o společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. na portálu rejstrik.ai vychází z veřejně dostupných zdrojů: Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), obchodní rejstřík vedený příslušným rejstříkovým soudem, Registr živnostenského podnikání (RŽP), registr plátců DPH Finanční správy ČR a Sbírka listin. Data jsou pravidelně aktualizována.
Jak ověřit údaje o V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Údaje o společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. lze ověřit v oficiálním systému ARES na stránkách Ministerstva financí ČR (ares.gov.cz), v obchodním rejstříku na justice.cz, nebo v registru plátců DPH na stránkách Finanční správy. Pro ověření živnostenských oprávnění slouží portál rzp.cz.
Je bezpečné obchodovat s V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Bezpečnost obchodní spolupráce s jakoukoliv firmou závisí na důkladné prověrce. U společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. doporučujeme zkontrolovat hodnocení důvěryhodnosti zobrazené na této stránce, ověřit aktuálnost údajů v obchodním rejstříku, zkontrolovat zveřejňování účetních závěrek ve Sbírce listin a nahlédnout do insolvenčního rejstříku na isir.justice.cz. Při vyšších částkách doporučujeme provést důkladnější due diligence včetně ověření skutečného vlastníka.
Kde najdu úplný výpis z OR pro V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o.?
Úplný výpis z obchodního rejstříku pro společnost V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. (IČO 08597511) je dostupný zdarma na portálu justice.cz v sekci Veřejný rejstřík. Stačí zadat IČO 08597511 do vyhledávacího formuláře. Úplný výpis obsahuje veškerá historická data včetně vymazaných záznamů, na rozdíl od platného výpisu, který zobrazuje pouze aktuální stav.
Jak často se data aktualizují?
Data o společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. na rejstrik.ai se aktualizují průběžně. Zdrojová data z registru ARES, obchodního rejstříku a dalších státních registrů se přebírají při každém zobrazení profilu. Změny v obchodním rejstříku se typicky projeví během několika dnů od rozhodnutí rejstříkového soudu. Účetní závěrky se ve Sbírce listin objevují s odstupem závislým na rychlosti jejich uložení samotnou společností.
Co dělat při podezření na nesrovnalosti?
Pokud u společnosti V lavici - Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s.r.o. zjistíte nesrovnalosti v údajích, doporučujeme následující kroky: 1) Ověřte aktuální stav přímo v obchodním rejstříku na justice.cz. 2) Zkontrolujte insolvenční rejstřík na isir.justice.cz. 3) Prověřte firmu v systému CRIBIS nebo jiné komerční databázi. 4) V případě podezření na podvodné jednání kontaktujte Policii ČR nebo příslušný živnostenský úřad. 5) Při pochybnostech o správnosti rejstříkových údajů se můžete obrátit na příslušný rejstříkový soud.
Rejstrik AI — Prozkoumejte vlastnické struktury a vazby českých firem.